Sztuczne trawy ozdobne w Twoich doniczkach!

trawa ozdobna w doniczce

Sztuczna trawa w doniczce – wyjątkowa ozdoba wnętrz

Obecnie florystyka coraz częściej odchodzi od żywych kompozycji roślinnych i są one zastępowane sztucznymi. Rośliny te wyglądają jak prawdziwe oraz na długo nie tracą swego uroku. Sztuczne trawy ozdobne bardzo uroczo prezentują się zarówno w doniczkach, jaki i wazonach. Jakie zalety posiadają te rośliny?

Trwa ozdobna w doniczce a ozdoba wielu miejsc

Dziś projektanci poszukują nieustannie nowych pomysłów, które pozwolą na umieszczenie ciekawych akcentów kolorystycznych oraz tworzenie wyjątkowego, bardzo ciepłego wnętrza.

Sztuczna trawa ozdobna to taka roślina, która doskonale prezentuje się w wielu wnętrzach. Jest ona bardzo atrakcyjną ozdobą wielu parapetów, balkonów oraz stanowi oryginalny dodatek do wystroju pomieszczeń biurowych, kawiarni, restauracji oraz wielu innych instytucji.

Kwitnące trawy w doniczce w bogatej ofercie

Niezwykle oryginalnie prezentują się sztuczne trawy kwitnące, które to są bardzo proste w pielęgnacji. Posiadają one wyraziste kolory przez cały rok i potrafią być doskonałym uzupełnieniem dekoracyjnym wielu wnętrz. Bardzo ciekawie prezentują się kwitnące trawy o efektownych odcieniach czerwieni i fioletu oraz bukiety stanowiące połączenie sztucznych kwiatów polnych z soczystą zielenią traw. Taki bukiet w wazonie czy w kolorowej doniczce prezentuje się zjawiskowo.

W każdym nowocześnie urządzonym wnętrzu bardzo oryginalnie prezentują się sztuczne trawy w doniczce z dmuchawcami, wyrazistą lawendą, pałkami wodnymi czy żółtymi rzepami. Kwitnące trawy są dostępne w bogatej ofercie, zatem każdy klient może wybrać takie, które idealnie wkomponują się w wystrój jego mieszkania. Poszczególne produkty mogą być samodzielnym akcentem zdobniczym lub ciekawym dodatkiem do ekspresyjnego bukietu wykonanego ze sztucznych roślin.

Sztuczne trawy – rośliny o wielu zaletach

Zakup trawy ozdobnej w doniczce to bardzo dobry pomysł. Większość z nich swym wyglądem przypomina naturalną roślinność. Pośród wielu ich zalet można wymienić:

– bardzo długą żywotność

– możliwość dekoracji wielu miejsc

– łatwa pielęgnacja

– posiadanie wyrazistych kolorów

Sztuczne trawy w doniczce dodają mnóstwo świeżości oraz harmonijnie łączą się z wieloma kompozycjami kwiatowymi. Te sztuczne dekoracje są bardzo miłe w dotyku oraz pasują do każdego wnętrza. W przeciwieństwie do naturalnych traw, których wzrost jest zależny od warunków środowiskowych, sztuczne trawy zawsze ładnie się prezentują. Nie wymagają one regularnego podlewania, zwalczania szkodników, oraz zakupu odżywek do ziemi. Potrafią one zachwycać oczy domowników przez długie lata.

Recommended Articles